Čertí škola

Mikuláš a čert na I. stupni

5. 12. 2018 se z I. stupně stala čertovská škola. Mikuláši, čerty a anděly se to po škole jenom hemžilo. Malí, velcí, milí i strach nahánějící čertíci si užívali svého dne.

Hned první hodinu se všichni sešli v tělocvičně, kde proběhlo vyhodnocení nejhezčích Mikulášů, čertíků a andělů. Z každé třídy byli vybráni vždy tři nejlepší. Porota své hodnocení měla velice těžké, protože všichni byli moc pěkní.

Po skončení vyhodnocení se děti rozešly do svých tříd, kde probíhalo vyučování v duchu čertí školy. Druhou hodinu do tříd zavítal Mikuláš, anděl a čert. Čert si některé zlobivé děti chtěl odnést s sebou do pekla, ale zlobidla se čertovi nevešla do pytle. Vykoupili se básničkou nebo písničkou a slíbili, že se polepší. Všechny děti z prvního stupně byly odměněny balíčky od Mikuláše.

Foto z akce - zde.