Den otevřených dvěří
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed ac dolor sit amet purus malesuada congue. Aliquam erat volutpat. Etiam egestas wisi a erat.

Stacionář

Donaldi na besídce ve stacionáři Mateřídouška

Žáci školního parlamentu Donaldi byli pozváni do stacionáře Mateřídouška na jarní besídku ke dni matek. 21. května jsme s paní ředitelkou Mgr. Hanou Žákovou navštívili stacionář. Nejprve nás klienti srdečně přivítali a představili se nám. Poté následovalo pásmo básniček a písniček s doprovodnými obrázky. Po skončení pásma jsme byli pozváni na malé občerstvení. Společně jsme posvačili buchty, sušenky, čaj a hodně bonbónů. Moc nám chutnalo. Hlavně bonbóny J.

Děkujeme za příjemně strávené dopoledne a těšíme se na další setkání.

Donaldi – školní parlament

Foto z akce - zde.