Den otevřených dvěří
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed ac dolor sit amet purus malesuada congue. Aliquam erat volutpat. Etiam egestas wisi a erat.

Příroda Karlovarska

PŘÍRODA KARLOVARSKA

Jako každý rok i letos připravil Karlovarský kraj pro žáky Projekt vzdělávání dětí a mládeže v kultuře. Cílem projektu je zjednodušit orientaci v kulturní nabídce pro mateřské a základní školy a tím zvýšit dostupnost kulturního vzdělávání pro děti a mládež v rámci jejich výuky. Karlovarský kraj má v úmyslu tímto projektem posílit spolupráci škol a kulturních institucí na vývoji kulturní gramotnosti budoucích generací. Zároveň nabízí dopravu pro školy zdarma. Využili jsme této nabídky již několikrát a dne 28. května navštívili Muzeum Karlovy Vary. Vybrali jsme program „Příroda Karlovarska“ s pracovním listem, seznámili jsme se s flórou i faunou jednotlivých oblastí Karlovarska a prohlédli si nové expozice.

Akce se nám velmi líbila.

Žáci 4.B a 5.A se svými třídními učitelkami

Foto z akce - zde.