Akce školního parlamentu

Letošní akce parlamentu

Školní parlament 2019/2020

První schůzka v tomto školním roce se zabývala přivítáním nových členů a volbou nového vedení  parlamentu. Máme novou předsedkyni i místopředsedkyni.

Den v národních barvách

Touto akcí jsme oslavili 17. listopad – Den boje za svobodu a demokracii. Všichni jsme se snažili přijít oblečeni v národních barvách. Soutěžily mezi sebou jednotlivé třídy, kdo měl nejvíc trikolor, ten zvítězil. Jak probíhalo sčítání? Počítalo se vše, co měl každý na sobě a výzdoba třídy. Nápady jednotlivců i celých kolektivů byly velkolepé.

Burza hraček

Tato, již takříkajíc tradice, je zaměřena nejen na možnost pořídit si hračku. Vybrané peníze jsou určeny výhradně na charitu. Každý, kdo si koupí hračku, udělá radost sobě a zároveň pomůže někomu dalšímu.

Mikulášská nadílka

Každoročně se na ni těší hlavně žáci na 1. stupni naší školy. Proměnili jsme se v kouzelné bytosti a postupně navštívili jednotlivé třídy. Všude jsme vyslechli pěkné básničky, písničky a někde nám žáci dokonce i zatančili. Všichni si zasloužili sladkou odměnu a společně jsme si užili tu kouzelnou atmosféru.

Valentýn

Zájem o společnou oslavu tohoto svátku byl letos o hodně větší než minulý rok.Velmi nás to těší a těšíme se na příště.

2020 © ZŠ HUSOVA Chodov. All Rights Reserved.