Duben začal tvořením na Velikonoce. Den letectva a kosmonautiky nás inspiroval ke zkoumání raket, vesmíru a letadel. Navštívili jsme zahradu Ochránců přírody, podívali jsme se, jak přezimovali ježci, než půjdou do světa, o které se přes zimu stará paní Volková a obdivovali jsme, jak se vrací jaro do zahrad. Na Den Země jsme si povídali o naší modré planetě, jak je krásná a co můžeme udělat, abychom ji chránili. Užili jsme si sportovní odpoledne s Bobíkem ze Čtyřlístku. A nakonec jsme se připravovali na pálení čarodějnic. Vyráběli jsme lektvary, vyprávěli jsme si o hodných i zlých čarodějnicích a třešničkou na dortu pro nás byla výroba čarodějnice na akci našeho města, kterou naše družina vyrábí už třetí rok.

