Ani poslední měsíc školního roku jsme nezaháleli. Maminky, babičky, tetičky, sestřičky přišly vyrábět dárečky pro tatínky ke Dni otců. Měli jsme týden s červenou barvou a procvičili jsme si prstíky při výrobě vlčího máku z krepového papíru. Dokončili jsme koláž matky přírody. Kroužek Zvídálci si užil svou poslední schůzku v Kočičí kavárně. A protože nám slunce přálo, někdy až moc, chodili jsme hodně ven.
Prázdniny nám začínají, přejeme vám jejich klidné prožití.
V září na shledanou, vychovatelky ŠD.

